TELEWIZJA DOZOROWA     SYSTEMY ALARMOWE     SYSTEMY PARKINGOWE     DRZWI GERDA     GERDA ZAMKI     GERDA KŁÓDKI     BRAMY GARAŻOWE     AUTOMATYKA BRAM     KONTROLA DOSTĘPU     SEJFY I KASY PANCERNE     KLIMATYZACJA     ALKOMATY     CZUJNIKI CZADU DYMU GAZU     SZLABANY     DOMOFONY     WIDEODOMOFONY     ODKURZACZE CENTRALNE     BRAMKI ANTYKRADZIEŻOWE     DRZWI WEWNĘTRZNE     DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNO     

ODKURZECZE CENTRALNE

Jedną z naszych gałęzi działalności są ODKURZACZE CENTRALNE.


Zajmujemy się dystrybucją i montażem sprzętu firmy ELEK TRENDS


Worki do odkurzacza odchodzą już do przeszłości. Centralne odkurzacze zasysają kurz i transportują go do jednostki centralnej Elek Trends, w  której znajduje się dwustopniowy, a przez to bardziej efektywny, system filtrujący.

W pierwszym etapie większość kurzu oddzielana jest od powietrza na skutek efektu cyklonowego. W drugim etapie specjalny samoczyszczący filtr tekstylny usuwa resztki kurzu. Cząstki te opadają na dno dużego wyjmowanego pojemnika znajdującego się w dolnej części odkurzacza.

Ponieważ z pomieszczenia usunięto całe zanieczyszczone kurzem powietrze, po odkurzaniu nie pozostaje specyficzny zapach. Imponująca siła ssąca silnika usuwa cząstki kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc. Pojemnik na kurz należy opróżniać jedynie 3-4 razy w roku.

Odkurzacz centralny jest skutecznym rozwiązaniem wszystkich problemów z odkurzaniem.
Brak hałasu i obecności mikroskopijnych cząstek kurzu poprawi jakość i komfort życia w Twoim domu.

 

SCHEMAT INSTALACJI POD ODKURZACZ CENTRALNY JEDNOSTKA CENTRALNA

 

 

ŁATWOŚĆ MONTAŻU

System centralnego odkurzania można bez trudu zainstalować w nowo budowanych lub modernizowanych domach, jak również w już istniejących obiektach: gniazda ssące w budynku są połączone systemem rur PCV z jednostką centralną umieszczoną w garażu lub piwnicy. Wskazówka: na każde 50m2 instaluje się jedno gniazdo ssące.

 

 

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Centralne odkurzacze są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie musisz ciągnąć za sobą kabla elektrycznego ani samego urządzenia. Jest on wyposażony jedynie w giętki wąż ssący, który automatycznie po włożeniu do gniazda ssącego lub po naciśnięciu przełącznika na uchwycie węża uruchamia jednostkę centralną. Czynność ta zamyka obwód niskiego napięcia (12V prąd stały), który regulowany jest za pomocą specjalnej jednostki sterującej, znajdującej się w jednostce centralnej.

ZAUFALI NAM: